Ranní hlášení

IMG_20150605_085215.jpg
IMG_20150604_084829.jpg
P1130416.JPG
Sedím si tu pod pergolkou, noťas na stole a když zvednu oči od monitoru, tak se mi naskytne nádherný výhled na kvetoucí rododendrony a jakési nesmírně voňavé žlutě kvetoucí keříky.  Za nimi se zelená náš palouček orámovaný vysokými břízami a smrky.

Sluníčko hřeje už od rána, káva a snídaně už jsou minulostí, ale stále hladí v břiše. :)
Užívám si... 

Slyším svoje klapání na klávesnici a bouchání pravým prostředníčkem když chci napsat písmeno k. Trochu mě to zlobí.
Slyším svůj nádech a výdech, bzučení obrovských chlupatých hmyzích mašin - čmeláků, co ochutnávají všechny květy,
a hlavně slyším ptáky zpívat.

Je kolem 10h, tak a už si jen tak štěbetají. Největší koncert byl okolo 4h ranní. Byla jsem mrzutá, že jsem musela opustit svůj vyhřátý spacák a jít se vyčůrat ven. Ale hned mi zvedlo náladu, jak ti ptáčci mají radost z nového dne. To byl řev! Hulákali jeden přes druhého: "Nazdááár, co mladý?" a taky "Dobrej sousedéé!" . 
Ráno prostě zpíval každý pták. Teď už jsou zaneprázděni krmením a létáním  a kdoví čím ještě může být pták zaneprázdněn. Už si jen štěbetají. Ozývá se zpěv kolem dokola mě, tak nějak nastřídačku... jako z repráků domácího kina.

Naši pejskové se vyhřívají na sluníčku jako hadi. A já dopíšu článek a půjdu si popřemýšlet do houpací sítě. 
Je tu krásně. Je tu klid.
I když to mám poslední dobou v životě právě jak na té houpačce, tak když přijedu sem, je to jak kdyby mě velká neviditelná ruka usadila, pohladila a řekla: "všechno je v pořádku".

Přeju každému, aby našel svůj ostrov klidu, svoji oázu, svoji studnu fantazie a nápadů. Je to prostě jedním slovem NÁDHERA, a to je to slovo ještě malé, maličké...
 
12.06.2015 10:16:35
martina1cermakova
Na Motýlkově se stále něco děje!
Pokud nechcete, aby Vám něco uteklo a rádi byste věděli o všech novinkách, čekáte na nové zboží či článek, zadejte svůj email a ráda Vás budu informovat o všem, co se tu šustne!

Váš Motejl
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one