P1130310.JPG
1 balíček sójových nudliček
hraška 
kukuřičný škrob
1/2 celeru
brambory
mrkev
steril.hrášek
sůl, pepř, sojová omáčka, kari koření, hořčice plnotučnáNejprve si uvaříme sojové nudličky ve vodě se sojovkou, kari, solí a pepřem.

Zároveň vaříme oloupané brambory, vedle mrkev.
Celer nakrájíme na hranolky, osmahneme, popř. dopečeme v troubě. 

Připravíme si těstíčko z hrašky. Já dala poměr 1 malý šálek (na presso) vody a 2 šálky hrašky. Rozmíchala jsem to a nechala chvíli stát. Protože to bylo řídké, přidala jsem asi 1 polév.lžíci kukuřičného škrobu, rozmíchala a opět nechala stát. Pak jsem přidala 1 pol.lžíci plnot.hořčice. Pak byla hustota akorát

Slila jsem vývar ze soj.masa, vymačkala z něj vodu. Pak jsem nasypala nudličky do toho těstíčka, promíchala, tím obalila a mrskla to na rozpálený olej. Pozor! Míchejte, má to tendenci se připalovat a napalovat na pánvičku.

Uvařené brambory rozšťoucháme, nastrouháme k nim vařenou mrkvičku a přidáme asi 3 lžíce hrášku. Osolíme, opepříme, případně kápneme trochu octa a oleje. Nedoporučuji olivový.
 
Na Motýlkově se stále něco děje!
Pokud nechcete, aby Vám něco uteklo a rádi byste věděli o všech novinkách, čekáte na nové zboží či článek, zadejte svůj email a ráda Vás budu informovat o všem, co se tu šustne!

Váš Motejl
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one